Dom czy biuro to miejsca, w których warto mieć kalendarze. Przydatne okazują się przede wszystkim naścienne, na przykład trójdzielne. Takie niepozorne narzędzie może pomóc w planowaniu pracy, zaznaczaniu ważnych dat, odpowiednio dobrane może być również ozdobą biura. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w kalendarz trójdzielny?

Popularność trójdzielnych kalendarzy

Ten rodzaj kalendarzy od lat cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ mają wiele zalet. Przede wszystkim są wyjątkowo funkcjonalne. Wystarczy szybki rzut oka na kalendarz, by poznać dokładną datę. Dodatkowo dzięki miejscu pod datą można na nich zanotować informację o wizycie lekarskiej czy zadaniu do wykonania.

Nie bez znaczenia jest również efektowny wygląd. Kalendarze trójdzielne zawieszone na ścianie są ładną ozdobą wnętrza, ponieważ na ich główce znajduje się atrakcyjna grafika, zdjęcie górskiego albo nadmorskiego krajobrazu. Osoby chcące spersonalizować kalendarz mogą zamówić go z wybraną przez siebie fotografią.

Zastosowanie kalendarzy trójdzielnych

Kalendarze trójdzielne doskonale sprawdzają się przede wszystkim w biurze. Można na nich zaznaczyć daty ważnych wydarzeń czy terminy wykonania różnych zadań, a także szczegółowo zaplanować pracę. Dzięki temu, że jednocześnie widoczne są trzy miesiące można na bieżąco kontrolować wykonywanie wszystkich zaplanowanych zadań.

Trójdzielne kalendarze często wiszą również na ścianach w prywatnych domach. Dzięki nim można w prosty sposób skoordynować rodzinne plany, jak choćby wspólne wyjazdy, a także zaznaczyć datę wizyty u lekarza czy zebrania w szkole.

Kalendarz jako gadżet reklamowy

Coraz więcej firm decyduje się na produkcję gadżetów reklamowych, dzięki którym klient długo będzie o nich pamiętał. Kalendarze trójdzielne świetnie sprawdzą się jako narzędzie reklamowe wręczane konsumentom czy partnerom biznesowym.

Dzięki możliwości zamówienia modelu z własnym logo oraz danymi kontaktowymi firmy możliwe jest stworzenie kalendarza trójdzielnego, który można będzie przekazywać klientom. Jest to bardzo przydatna rzecz, wobec czego nie ma ryzyka, że kalendarz zostanie wyrzucony przez konsumenta, jak to często ma miejsce w przypadku tradycyjnych ulotek.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl.