W Katowicach pojawia się wiele terenów inwestycyjnych. Jest to idealne miasto w celu wybudowania fabryki, magazynu bądź galerii handlowej. Dlatego wielu inwestorów przenosi swe biznesy właśnie do tej miejscowości.

Tereny inwestycyjne na Śląsku

Wielu inwestorów poszukuje dobrej jakości terenów inwestycyjnych. Okazuje się, że w Katowicach jest ich bez liku. Tereny inwestycyjne zlokalizowane są zarówno w cichych miejscach, jak i w pobliżu dróg ekspresowych. Dlatego każdy inwestor dobierze coś odpowiedniego dla siebie.

Tereny inwestycyjne w Katowicach często sprzedawane są w relatywnie niskich cenach. Dlatego coraz więcej pojawia się w tym mieście fabryk czy magazynów.

Sprawdzone tereny inwestycyjne na Śląsku

Oferta terenów inwestycyjnych w Katowicach jest bardzo szeroka. Oferowany jest szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych od prestiżowych lokalizacji w ścisłym centrum miasta, po wielkopowierzchniowe tereny z przeznaczeniem przemysłowym.

W Katowicach tereny inwestycyjne są też świetne pod budowę mieszkań. Wielu inwestorów zaczyna budować nieruchomości właśnie w tym mieście.

Tereny inwestycyjne

Tereny inwestycyjne w Katowicach dostępne są w różnych lokalizacjach. Nierzadko charakteryzują się dużą koncentracją uzbrojenia terenu oraz dobrą infrastrukturą komunikacyjną, co jest bardzo cenione przez inwestorów.

W Katowicach tereny inwestycyjne mieszczą się też w ścisłym śródmieściu. Dlatego są idealne pod budowę na przykład centrum handlowego. Nierzadko oferowane są przystępne ceny.