Korzyści z samego modelu franczyzowego są bardzo duże, szczególnie ten rodzaj działalności opłaca się przy podpisaniu umowy i stworzeniu punktu paczkowego na bazie franczyzy. Firma, która proponuje i nawołuje franczyzobiorców – otwórz punkt paczkowy z GlobBox, wymaga bardzo mało wkładu własnego.

Jak otworzyć firmę kurierską?

Kiedy zapragniemy otworzyć firmę kurierską lub punkt paczkowy, niekoniecznie musimy posiadać od razu ogromny pakiet startowy. Wystarczy, że będziemy mieć, komputer i dojście do internetu. Wtedy możemy podpisać umowę z firmą, która wypromuje naszą działalność. Będzie nas wspierać, na bazie której, będą u nas nadawać przesyłki i do naszego punktu będą przychodzić przesyłki. Punkty paczkowe franczyza firmy GlobBox rozsiane są po całym naszym kraju, firma współpracuje z najbardziej znanymi firmami kurierskimi oraz za jej pośrednictwem przesyłki dochodzą do najdalszych zakątków świata.

Co daje nam taka współpraca?

Firma kurierska franczyza może dać nam sporo zarobić, ponieważ płacone prowizje nie są małe a i przesyłek, przewijających się przez nasz punkt, możemy mieć całkiem sporo.Ponadto zaraz po podpisaniu umowy firma szkoli swoich franczyzobiorców, od razu wpisuje dany punkt paczkowy do geo -lokalizatora oraz jest odpowiedzialna za jego reklamę.

Czemu nie?

Firma kurierska franczyza może być bardzo dobrym biznesem, tym bardziej, że może go prowadzić, równie dobrze osoba, która rozpoczęła działalność gospodarczą lub taka, która jest sklepikarzem, kioskarzem czy ma jakiś inny punkt sprzedaży lub usługi. Punkty paczkowe franczyza to takie punkty pocztowe, dlatego osoba, które je prowadzi równie dobrze może być pocztowcem.

Czemu więc nie spróbować i na hasło – otwórz punkt paczkowy z GlobBox, nie odpowiedzieć – Tak!

Dodatkowe zalety

Ponadto decydując się na otwarcie jednego z punktów paczkowych na zasadzie franczyzy otrzymuje się wsparcie od franczyzodawcy, można zdobyć od niego ogromną wiedzę dotyczą wysyłania i otrzymywania przesyłek. Ponadto ma się reklamę w stu procentach zagwarantowaną przez firmę, otrzymuje się bezpłatny dostęp do aplikacji i potrzebnych programów oraz prowizje od każdej paczki i od każdej dodatkowej usługi, typu pakowanie. Z łatwością można też pozyskać klientów biznesowych, przy których przepływ paczek może być nieograniczony.

First and last Mile

To główna usługa i zarazem dewiza firmy kurierskiej GlobBox. Firma posiada już około 5500 swoich punktów i wciąż otwierać chce nowe punkty.