Wygodna nauka języka niemieckiego online

Mówić swobodnie w kilku językach – któż z nas o tym nie marzył? A może dalej snuje marzenia i nic nie robi w tym kierunku? Wprawdzie przyswajanie słówek najlepiej wychodzi dzieciom, jednak na naukę nowego języka nie jest za późno w żadnym wieku. Nauka języka niemieckiego online nie tylko nie ma barier wiekowych, ale jest czynnością łatwą, możliwą do realizacji we własnym tempie, z dowolnego miejsca i w wybranym czasie, a przy tym tańszą, niż pobieranie lekcji w stacjonarnych szkołach językowych.
(więcej…)

Nauczycielu naucz się

Praca w szkole nie jest dla każdego. Trud związany z tym zawodem nie ma sobie równych na tle nawet najcięższych prac fizycznych dostępnych na rynku. Wiemy ile pasji i zaangażowania wymaga kształcenie innych osób każdego dnia, dlatego też staramy się dopasować swoją ofertę, jaką jest szkolenie BHP dla nauczycieli do potrzeb zmieniającego się świata i ludzi, którzy nas potrzebują. Przekonajcie się, co możecie zyskać, jeśli przejdziecie przez szkolenie BHP nauczycieli już dziś!
(więcej…)

co napisać w cv (1)

Dlaczego warto poprawnie skonstruować swoje CV

Praca jest jedną z najważniejszych aktywności każdego dorosłego człowieka. Współczesny model kariery zakłada, że pracę zmienia się przynajmniej kilka razy w trakcie życia. Ma ona dawać zadowolenie i satysfakcję, a także zapewniać godziwe warunki finansowe. Ludzie pragną rozwijać się i piąć po szczeblach kariery. Aby tak było, trzeba w odpowiedni sposób zaprezentować się pracodawcy.
(więcej…)