Nie wierzysz w siebie? Brak Ci pewności? Uważasz, że się nie nadajesz? Bzdura! My w Ciebie wierzymy i udowodnimy Ci, że możesz wszystko, jeżeli tylko zechcesz współpracować.

Kreatorzy Kariery – ludzie, którzy kochają swoją pracę

Kreatorzy Kariery to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych osób, znająca dość dobrze rynek pracy i jego zapotrzebowanie. Kreatorzy Kariery pomagają tym, którzy nie wierzą w swoje siły. Tym, którzy boją się zrobić krok w tył, by następnie – z większym rozbiegiem – zrobić kilkanaście w przód. A na czym dokładniej polega ich praca? Przede wszystkim na słuchaniu i obserwacji.

Kreatorzy Kariery – indywidualne podejście do klienta

Każda osoba jest indywidualną jednostką, posiadającą większe lub mniejsze doświadczenie zawodowe i mającą określone cechy charakteru i sposobu bycia. Dlatego też do każdego należy podejść w odpowiedni sposób. Nie ma tutaj żadnych z góry ustalonych reguł. Wszystko dopracowywane jest pod konkretnego klienta. W jaki sposób? Przede wszystkim poprzez rozmowę i zebranie podstawowych informacji z życia danej osoby. Ten etap profesjonalnie nazywany jest audytem kompetencji. Audyt ten polega na ocenie potencjału zawodowego kandydata na konkretne stanowisko pracy. Wykonywanie testów psychologicznych, obserwacja, analiza mocnych i słabych stron – wszystko to pomaga w opracowaniu planu, który przybliży kandydata do osiągnięcia swojego sukcesu zawodowego.

https://kreatorzykariery.pl/ – kto pyta nie błądzi

Szukając nowej pracy – bez względu na to, czy jest to pierwsza w życiu praca, czy już kolejna – nasuwa się milion pytań. Pytań, na które często nie słyszy się odpowiedzi. Bo nie ma kogo zapytać, bo wstyd pytać o takie rzeczy, bo nie chce się wyjść na nie douczonego… W takich właśnie sytuacjach warto zwrócić się do Kreatorów. Dla nich nie ma pytań bez odpowiedzi. Nie ma też głupich pytań czy nie istotnych. Wszystko co nurtuje potencjalnego kandydata i związane jest z jego – być może – nowym stanowiskiem pracy jest ważne dla Kreatorów. Dlaczego? Dlatego, że z każdego pytania wyciągają odpowiednie wnioski. Wypisują wszystkie wady, zalety, mocne i słabe strony, wszelkie szanse i zagrożenia, które będą musieli wyeliminować. Wszystko to pozwoli stworzyć obraz kandydata, który będzie adekwatny do jego możliwości, umiejętności i wiedzy. W taki sposób możliwe będzie stworzenie profesjonalnego Curriculum Vitae i listu motywacyjnego. W ten sposób będzie można dobrze przygotować się do zazwyczaj mocno stresującej rozmowy kwalifikacyjnej. W ten sposób kandydat pozna swoje zalety i otwarcie będzie mówił o niedociągnięciach, które – rzecz jasna – będzie w stanie wypracować.