Rozliczenia księgowe, to nieodłączna cześć działalności gospodarczej. Tworzenie stanowisk pracy w działach finansowych wymaga znacznych kosztów i działań organizacyjnych. Rozwiązaniem idealnym jest outsourcing usług księgowych. Znalezienie dobrej i jednocześnie niedrogiej firmy łatwe nie jest – warto zapoznać się w tym celu z ofertą doświadczonej śląskiej firmy http://taxmentor.pl.

Trudne początki

Zakładanie firmy w Polsce ciągle wymaga od przyszłych przedsiębiorców przebrnięcia przez gąszcz biurokratycznych procedur. Na stronie http://taxmentor.pl znajduje się szereg przydatnych informacji dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem. Ale nie ma potrzeby podejmowania wysiłku samodzielnie – można wszelkie formalności zlecić pracownikom TaxMentor, którzy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z instytucjami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Oferta dla małych i dużych

Zgodnie z wykazem usług znajdującym się na http://taxmentor.pl pracownicy firmy świadczą usługi dla wielkich , średnich i małych przedsiębiorstw. Przez lata działalności TaxMentor obsługiwał już setki podmiotów działających w różnych obszarach gospodarki, więc żadna dziedzina nie jest dla jego specjalistów wiedzą tajemną. Elastyczność oferty to nie tylko wielkość i rodzaj firmy, ale także zakres prac zlecanych TaxMentorowi. Od prostych ryczałtów zewidencjonowanych, przez książki przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe oraz pełną obsługę płac i kadr – TaxMentor zapewnia realizację każdego zlecenia.

W przypadku zleceń wymagających szerokiej wiedzy prawniczej TaxMentor posiłkuje się licznymi specjalistami zatrudnionymi w firmach współpracujących. Są to zarówno specjaliści z zakresu finansów, w tym podatków, a także prawnicy.Dbając o najwyższe standardy TaxMentor ubezpiecza swoją działalność od odpowiedzialności cywilnej. Jeszcze nigdy nie było potrzeby wykorzystywania środków z polisy, ale dzięki niej klienci mogą czuć się pewniej i bezpiecznie.

Nowoczesność i profesjonalizm

Do prowadzenia księgowości klientów firma używa najwyższej jakości programów komputerowych. Dokumenty umieszczane są na nowoczesnych, dobrze zabezpieczonych serwerach FTP, z których korzystają również klienci. Szybki kontakt online, przeglądanie dokumentów umieszczonych na serwerze, błyskawiczne przesyłanie danych drogą mejlową, to opcja dla wszystkich, ale osoby ceniące sobie kontakt osobisty TaxMentor zaprasza do odwiedzenia siedziby znajdującej się w centrum Katowic. Łatwa w nawigacji, profesjonalna strona http://taxmentor.pl zawiera dokładne informacje dotyczące usług, cennika a przede wszystkim dane kontaktowe i adres firmy. Tam również można zapoznać się z referencjami, jakie TaxMentor otrzymał od zadowolonych klientów.